Neem contact met ons op

Zweden Timber heeft zijn productiefaciliteiten op vier afzonderlijke locaties in Zweden. Ze zijn gevestigd in Malmbäck, Hjortkvarn, Skillingaryd en Mora. We hebben ook een verkoopkantoor in Nederland.

Hieronder vindt u de contactpersonen per vestiging.

 

Sweden Timber Malmbäck

Timmervägen 1
571 68 Malmbäck

office@swedentimber.se 

Sweden Timber Hjortkvarn

Stolpabacken 3
69793 Hjortkvarn

Tel: + 46 582 352 00
info@hjortkvarn.com

Sweden Timber Skillingaryd

Fabriksgatan 45
568 31 Skillingaryd

office.skillingaryd@swedentimber.se

Sweden Timber Mora

Siljanssågsvägen 67
792 01 Mora

office@swedentimber.se

Sweden Timber Holland

Witte Vlinderweg 9A
1521 PS Wormerveer 

Sweden Timber Malmbäck

Bij Sweden Timber Malmbäck zijn er 2 zaaglijnen en 2 schaaflijnen met de mogelijkheid om de meeste afmetingen te produceren, zowel standaard als speciaal gemaakt van Vurenhout uit de Smålandse hooglanden. We hebben een brede lengtespecificatie met lengtes tot 6 m en een groot assortiment van kleine latten tot zware balken. Hier is ruime ervaring met klantspecifieke kopmaten en de mogelijkheid om speciaal geproduceerde producten zoals mes en groef delen en rabat profielen te vervaardigen en te verpakken.

Timmervägen 1
571 68 Malmbäck
office@swedentimber.se 

Alle contacten Malmbäck
Mikael Arvidsson
VD/Försäljningschef
+46 721 888 688
mikael@swedentimber.se

Josefin Persson
Kundtjänst/Administration
Malmbäck/Mora
+46 722 204 488
office@swedentimber.se

Anneli Karlsson
Kundtjänst/Administration
072 188 86 44
office@swedentimber.se

Katarina Röed
Produktionschef såg
+46 763 134 989
katarina@swedentimber.se

Alexander Wareborn
Produktionsplanering och IT
+46 703 005 132
alexander@swedentimber.se

Jonas Hultgren
Produktion Torkning
+46 721 888 388
jonas@swedentimber.se

Natalia Johansson
Ekonomi
+46 720 654 206
natalia@swedentimber.se
ekonomi@swedentimber.se

Sweden Timber Hjortkvarn

Bij Sweden Timber Hjortkvarn kunnen we de meeste afmetingen produceren, zowel standaard als speciaal in grenen uit de omgeving. We druk impregneren in een breed scala aan afmetingen in veel verschillende klassen en voor verschillende markten. In onze moderne schaafruimte hebben we de mogelijkheid om balken en bekledingen precies naar wens van de klant te zagen. We produceren pellets en krullen uit onze planningsoperatie voor paardenstrooisel. Om een efficiënte leverancier te zijn, hebben we een compleet distributiemagazijn voor constructiehout ingericht.

Stolpabacken 3
69793 Hjortkvarn
Tel: + 46 582 352 00
info@hjortkvarn.com

Alle contacten Hjortkvarn
Patrik Jonsson
VD/Råvara
patrik.jonsson@hjortkvarn.com
Mob: +46 703 28 51 80

Steve Jönestig
Sales Manager Scandinavia
Mob: +46 706 63 52 18
steve.jonestig@hjortkvarn.com

Maria Tiri
Kundtjänst/Administration
maria.tiri@hjortkvarn.com
Mob: +46 725 85 17 64

Sara Johansson
Kundtjänst/Administration
sara.johansson@hjortkvarn.com
Mob: +46 70 344 10 09

Sara Eriksson
Kundtjänst/Administration
Sara.eriksson@hjortkvarn.com
Mob: +46 76 141 32 10

Robin Lagé
Produktionschef, UH/Projekt
Robin.lage@hjortkvarn.com
Mob: +46 761 30 27 50

Peter Westerlund
Planering
peter.westerlund@hjortkvarn.com
Mob: +46 721 88 60 80

Ove Friman
Råvara/Certifiering
ove.friman@hjortkvarn.com
Mob: +46 721 88 60 84

Cecilia Matsson
Ekonomi
cecilia.matsson@hjortkvarn.com
Mob: +46 732 34 55 02

Sweden Timber Skillingaryd

Sweden Timber Skillingaryd is met zijn drie schaaflijnen goed uitgerust om aan verschillende klantspecifieke verzoeken te voldoen. We zijn gewend om zeer kleine afmetingen zoals gebundelde latten te hanteren en efficiënt te verpakken. We kunnen de stukken of bundels naar behoefte individueel markeren met labels. Wij hebben ruime ervaring met speciaal geschaafde profielen en kunnen de producten in de schaaflijn exact afkorten. Er is ook de optie van messing- en groefproducten.

Fabriksgatan 45
568 31 Skillingaryd
office.skillingaryd@swedentimber.se

Alle contacten Skillingaryd
Andreas Ivarsson
Platschef
andreas@swedentimber.se
072-188 86 11

Agnetha Flor
Planering/Kundtjänst
+46723106073
office.skillingaryd@swedentimber.se

Peter Egerhag
Hyvelmästare
+46 70-6543863
peter@einarstra.se
peter@swedentimber.se

Natalia Johansson
Ekonomi
+46 720 654 206
natalia@swedentimber.se
ekonomi@swedentimber.se

Sweden Timber Mora

Bij Sweden Timber Mora worden hoogwaardige binnenbekleding en massief houten vloeren geproduceerd in twee schaaflijnen. De producten zijn verpakt in kleine foliebundels met labels om de kwaliteit tijdens opslag te waarborgen en om gemakkelijk te kunnen worden verkocht. Ook is hier een verflijn aanwezig voor het vervaardigen van bijvoorbeeld afgelakte binnenbekleding. We produceren ook constructiehout en gevelbekleding in zowel standaard als speciale profielen en we kunnen de producten ook voorzien van messing en groef.

Siljanssågsvägen 67
792 01 Mora
office@swedentimber.se

Alle contacten Mora
Hans Andersson
Produktionschef
0706767957
hans@swedentimber.se

Josefin Persson
Kundtjänst/Administration
Malmbäck/Mora
+46 722 204 488
office@swedentimber.se

Anneli Karlsson
Kundtjänst/Administration
072 188 86 44
office@swedentimber.se

Natalia Johansson
Ekonomi
+46 720 654 206
natalia@swedentimber.se
ekonomi@swedentimber.se

Sweden Timber Holland

Sweden Timber Holland is ons verkoopkantoor in Nederland dat zich richt op verkoop en klantenservice in Nederland en België. We willen dicht bij onze klanten staan om goede en langdurige relaties op te bouwen.

Witte Vlinderweg 9A
1521 PS Wormerveer 

Alle Contacten Holland
Frank van Geest
Sales Manager Holland & Belgium
+31 756 414 479
+31 653 512 943
fvangeest@swedentimber.nl

Neem contact met ons op

Neem contact met ons op als u een vraag heeft of een bestelling wilt plaatsen!

    Sweden Timber

    Sweden Timber is een houtverwerkingsgroep met zagerijen en schaaffaciliteiten in Zweden met een focus op verkoop aan verschillende exportmarkten. Ons doel is om een ​​flexibele leverancier te zijn die de behoeften van de klant oplost en zo langdurige relaties opbouwt.

    Producten

    © Copyright Sweden Timber